שירות החוסן הלאומי

m 3 bennet

נפתלי בנט, שר החינוך

אם נפרוש לפנינו את מפת המדינה, בכל מקום שנניח את האצבע יש מה לעשות ויש מה לתקן. לשמחתנו, בכל מקום שנשים אצבע נמצא אתכן בנות השירות הלאומי שעושות את זה בשביל המדינה.

מדי יוםאתן פוגשות את עם ישראל על כל גווניו: ילדים ומבוגרים, צעירים וקשישים, דתיים וחילונים, יהודים וערבים, בשלל מסגרות: בקליטת עלייה, בכפרי נוער, בחינוך המיוחד, בעמותות, בבתי החולים, בגרעינים, בגני ילדים ובבתי הספר, והכוללמען מטרה אחת ברורה - לעשות טוב.

בכל פעם שאני יוצא לשטח אני מוצא אתכן בדיוק במקום שצריך. במקומות שהרבה אנשים כבר הרימו ידיים מהם, אתן לא מוותרות. תמיד בכל הלב. תמיד בחיוך.

בפעולות היומיומיות האלה אתן הופכות לנדבך מרכזיבבניית החוסן הלאומי של מדינת ישראל. לבנה אחר לבנה, כל פעולה שלכן בונה את חומת החוסן הישראלי. אין תחליף לחיבור הרגשי האנושי שלכן עם כלל שכבות הציבור. אין תחליף לדוגמה שאתן נותנות לילדים ולנוער ואין תחליף לתקווה שאתן מאירות בכולנו.

אני מתבונן בפעילות שלכן מהצד ונפעם מההתמדה שלכן, יום ועוד יום, שבוע אחרי שבוע, עוד שיעור, עוד פעילות, עוד שיחה אישית עם חניך, עוד עזרה לקשיש, עוד יחס חם לחינוך המיוחד. עוד טיפה בים ועוד טיפה בים. וכולכן יחד יוצרות אוקיינוס של טוב.

זכרו כי כל יום שלכןהוא בעל חשיבות עצומה. במהלך השירות כל יום שלכן מלא בנתינה ואמונה. המטרה היא שכך ייראו גם החיים בסוף - חיי שליחות ונתינה לעם ישראל. אל תעצרו. המשיכו גם אחרי השירות. הגיעו למיצוי הכוחות שלכן. תנו ותנו ותנו.

עם ישראל זקוק לכן.

באהבה גדולה,

נפתלי בנט

שר החינוך

 

אולי יעניין אותך גם

כתבות אחרונות

Prev Next
הגיע הזמן לימין אמיתי

  מאמר מאת עמיעד כהן

כאן ביתי

  תושבת לוד: עדין מתפרעים...

הפרסום בעולם קטן עובד

לפרסום באתר או בשבועון

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

דניאל 055-920-5666

מקום בעולם - מגזין הנוער מבית עולם קטן

לאתר מקום בעולם

שירות לקוחות מגזין - ok@okm.co.il 077-6621680

הירשמו לניוזלייטר

וקבלו את גיליון "עולם קטן" במייל הרבה לפני כולם