מסיבת ריקודים

 6 dj gdalya
מסיבת ריקודים כזאת עוד לא הייתה כאן

נדב גדליה

בכל שנה אחרי שאני בורר בקפידה את מסיבת החג הנכונה ומפלס את דרכי אליה, מגיע הרגע המבאס. אני נכנס לרכב ולא מוצא מה לשמוע. למה התכוונו חז"ל באומרם שמוטב לו לאדם לשמוע מוזיקה שמחה בפורים? איזה שיר צריכים להפעיל עכשיו, למען ה'? הדילמות של האדם הדתי בעת הזאת קשות להכלה.

אז קודם כול יש קלסיים וטובים מאוד של חיליק פרנק, ויש יצחק מאיר של פורים בתוך יתר הסט שלו לכל מועדי השנה והשבת, אבל ממש לא מזמן הצטרף לאלבומי הפורים שחקן חדש ומופלא: להקת ונשמחה הוציאה חתיכת מסיבת ריקודים ובה מחרוזות כל הלהיטים החדשים בעולם הישיבות ועיבודים מקפיצים לניגודים חסידיים. יופי של דבר.

ועדיין יש שלב כזה שנותנים ליוטיוב לנסות לעשות את העבודה, אבל אז מישהו צריך לדאוג לקטע הבא ושוב לזה שאחריו. די. כל העסק נהיה מפרך פתאום כשמוכרחים להיות שמח.

השנה התכוננתי מבעוד מועד והכנתי לכם (ולי!) שתי רשימות השמעה ייחודיות שיפתרו את בעיית המוזיקה המקפיצה ברקע. חסל סדר משחקי מחשבה בנוסח 'איזה שיר הכי מתאים לשמוע עכשיו'. לחצו פליי על אחת מרשימות ההשמעה שלי והשקיעו ביין לבבכם.

ברשימה אחת קיבצתי מגוון שירי דאנס ופופ יהודי-חסידי-מודרני, ואילו באחרת התמקדתי בשירים ובסטים ייחודיים של מגוון די-ג'יי בטעם מזרחי מקפיץ שימגר למזרחים שבינינו את הקיפוח. סרקו את הברקוד, שימו אוזן ותחי נפשכם.

רשימה השמעת 1:

https://www.youtube.com/playlist?list=PL3Ye11eGFHNTtqV_M2ehkeM9CSRNlaGuG

רשימת השמעה 2:

https://www.youtube.com/playlist?list=PL3Ye11eGFHNRcb9IByIessxMafIzO405W

 

 

אולי יעניין אותך גם

כתבות אחרונות

Prev Next
האומץ לחשוב פעמיים

  הטור של סיון רהב...

הפולמוס על התקווה

  מאמר מאת הרב אברהם...

הפרסום בעולם קטן עובד

לפרסום באתר או בשבועון

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

דניאל 055-920-5666

מקום בעולם - מגזין הנוער מבית עולם קטן

לאתר מקום בעולם

שירות לקוחות מגזין - ok@okm.co.il 077-6621680

הירשמו לניוזלייטר

וקבלו את גיליון "עולם קטן" במייל הרבה לפני כולם