הרב אליהו, בג"ץ וכיפור Featured

1858526 790

הרב אליהו, בג"ץ ויום הכיפורים

בני הלוי-יעקובי

מערכת המשפט בישראל היא מוסד שמושתת כולו על עצמוניות ודורסנות כלפי מי שמעז לחשוב אחרת מאג'נדת השמאל, ואם הוא מרבה להעז ולומר את דעתו בריש גלי – אזי הוא יירדף עד כלות.

מזכיר תקופות אפלות?

את התיקים שנפתחו בבג"ץ על אמירותיו של הרב אליהו כבר אי אפשר לספור. בעקביות ובשיטתיות מנסה בית המשפט העליון לסתום את פיו של הרב שנים רבות, ובד בבד הוא נותן דרור ויד חופשית לאויבי המדינה, לעשות בה כרצונם. כך היבא יזבק שר"י מכהנת בכנסת באישורה של החונטה המשפטית.

אולי הגיע הזמן להעמיד לדין את שופטי בג"ץ, לבדוק מהיכן בדיוק מגיעים הריקבון והרדיפה של מנהיגים הנאמנים למדינה, ומאידך גיסא החיבוק לכל רודפיה.

בתפילת יום הכיפורים – פסגת הימים הנוראים שבעיצומם אנו נמצאים, נאמר: "את אשר אסרת – התרתי, ואת אשר התרת אסרתי, את אשר טיהרת טימאתי ואת אשר טימאת טיהרתי". נדמה כי אין מי שמתחבר לדברים יותר מאשר מערכת המשפט, אשר מטהרת את הטמאים ומטמאת את הטהורים.

ולי רק נותר לקוות כי במהרה ייעשה סדר במערכת הקלוקלת הזאת ואו אז יתקיים בה "אָשִׁיבָה שֹׁפְטַיִךְ כְּבָרִאשֹׁנָה וְיֹעֲצַיִךְ כְּבַתְּחִלָּה אַחֲרֵי כֵן יִקָּרֵא לָךְ עִיר הַצֶּדֶק קִרְיָה נֶאֱמָנָה".

כתבות אחרונות

Prev Next
האומץ לחשוב פעמיים

  הטור של סיון רהב...

הפולמוס על התקווה

  מאמר מאת הרב אברהם...

הפרסום בעולם קטן עובד

לפרסום באתר או בשבועון

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

דניאל 055-920-5666

מקום בעולם - מגזין הנוער מבית עולם קטן

לאתר מקום בעולם

שירות לקוחות מגזין - ok@okm.co.il 077-6621680

הירשמו לניוזלייטר

וקבלו את גיליון "עולם קטן" במייל הרבה לפני כולם