מתי תילחמו בשבילנו? Featured

1858526 790

א'

אנחנו הולכים לצבא ובאמת מוכנים להקדיש את חיינו ולהילחם למען המדינה שלנו. אנחנו באים בגאווה ומוכנים למסור את נפשנו ולהילחם כדי להגן על עם ישראל ועל ארץ ישראל. אנחנו משאירים מאחורינו משפחות מודאגות.

אז למה המדינה לא מוכנה להילחם בשבילנו? למה אתם מפקירים אותנו, את הנוער הצעיר שמוסר את נפשו ומסכן את חייו בשביל עם ישראל?

זה מעצבן, זה מתסכל ויותר מזה, זה עצוב. עצוב שאנחנו מוכנים למסור את נפשנו למען מדינה שיכולה להפקיר אותנו. שתקרא לנו עוד פעם "נפגעי השלום".

הלוואי שהייתי יכול להגיד שאם המצב יימשך ככה אנחנו כבר לא נרצה להגיע ולהתגייס לצבא. אנחנו כבר לא נרצה ללכת ולמסור את נפשנו ולהילחם כשאין גב תומך. שברגע שנצטרך מפקירים אותנו ומפנים לנו את הגב. כמו סטירה ללחי. אבל היי, אני לא יכול להגיד את זה. אני לא יכול להגיד את זה כי גם אם תפנו לנו את הגב אלף פעמים, אנחנו נמשיך, ונבוא ונילחם למען המדינה שלנו והארץ שלנו.

גם אם נקבל אלפי סטירות לחי, אנחנו נמשיך להגיע, נמשיך להילחם ולמסור את נפשנו מהסיבה הפשוטה ביותר: אנחנו חייבים לעשות את זה. ומי אם לא אנחנו נגן על אחינו ועל הארץ שלנו. פשוט אל תיתנו לנו את הסיבה לחשוב פעמיים לפני שאני אגן על אחיי. על העם שלי והארץ שלי.

תנו לחיילים את ההרגשה שאתם מאחוריהם. שאתם איתם. כי בסוף זה האחים שלי שעומדים שם ומגינים עלינו בגופם. בבקשה. תגנו עליהם גם.

תתמכו. תיצרו הרתעה. בלי להתחנף לאף אחד. שערבי יחשוב פעמיים לפני שהוא מעז לזרוק אבן על חייל או על מכונית של יהודי שנוסעת לתומה בכביש. תגרשו את המשפחות שלהם מהארץ. שהילד הקטן בן ה-15 יחשוב פעמיים לפני שהוא מגיע להתאבד, והמשפחה שלו תחשוב מאה פעם לפני שהיא שולחת אותו לבצע את זה.

אנחנו נילחם על הארץ בכל מקרה. השאלה היא אם אתם, אלה שיושבים שם למעלה בממשלה, אתם מוכנים להילחם בשבילנו?

 

כתבות אחרונות

Prev Next
מסילות התשובה

  מאמר מאת הרב המקובל...

היתר פשוט

  מאמר מאת הרב אברהם...

הפרסום בעולם קטן עובד

לפרסום באתר או בשבועון

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

דניאל 055-920-5666

מקום בעולם - מגזין הנוער מבית עולם קטן

לאתר מקום בעולם

שירות לקוחות מגזין - ok@okm.co.il 077-6621680

הירשמו לניוזלייטר

וקבלו את גיליון "עולם קטן" במייל הרבה לפני כולם