שני אנשים בוגרים Featured

1858526 790

ג'

סצנת הדייטינג. לא הדבר הכי מלבב, ולא נראה לי שיש אחד בקהל שנהנה מזה יותר מדי.

זה מתחיל בבחור ובחורה שמישהו הכיר ביניהם או במקרה הטוב אחד מהם עשה את הצעד וניגש. הם יוצאים קצת, בוחנים, מתקרבים לא מתקרבים, והנה יש לנו חתונה.
ויש גם תסריט אחר, ששוב, מישהו הכיר ביניכם, בחרתם ללכת על זה, לנסות לפתוח את הלב עוד פעם, בזהירות, לאט, בהתאמה לזמן ולמצב, והופ, דווקא הולך לכם סבבה, ומדברים על זה שנחמד ורוצים להמשיך.
ואז אחד מכם חותך. אחח, אבל היה לנו נחמד, לא?! אין סימנים מקדימים, ואולי בכלל הכול היה שקר. סתם שיחקנו בהיי היי שלום וביי?!
אין בעיה לחתוך. ואני לגמרי בסדר עם זה. אני חושבת שלא צריכים להיות פזיזים, להתקדם מהר לאיזה קשר מחייב ולהתארס תוך שבועיים. אבל אני ממש לא מסכימה עם הפוקר פייס המקובל של סערת הרגשות שמתחוללת בלב, ההתלבטויות או האי-ודאות, שאותם אוי ואבוי אם מישהו מאיתנו יחשוף מול הצד השני שאיתו הוא נפגש.
זה ממש סבבה להגיד לבחורה 'אני עוד מתלבט', 'אני עוד בודק', 'אני עוד בוחן או בוחר', ולא לפרט הכול. אבל לפחות לא לשחק בהעמדת פנים, בשמירת הקלפים קרוב לחזה ובאפס כנות. זה הרבה יותר פוגע.
כל אחד מאיתנו מגייס את כל כוחות הנפש שלו לצאת לעוד דייט, לתת עוד צ'אנס אמיתי וכן, להסכים להיפתח, לקחת את הסיכוי והסיכון, להסכים להיפגע או להיות מאושר. וזה כשלעצמו חשוף ומאפשר.
אז את או אתה, דברו בכנות על שבא לכם להמשיך או להפך, שלא כל כך ברור לכם לאן זה מתקדם, אבל אתם ממשיכים ונותנים עוד צ'אנס. ואתה, זה לא יהפוך אותך לפחות גבר או בחור כשתגיד שאתה עוד ממש לא בטוח או נותן לזה עוד קצת זמן לבחון. זה הופך אתכם לבני אדם. אנושיים. שנותנים לצד השני להבין קצת מה עובר לכם בראש ולא נותנים לו לנחש מה אתם מרגישים.
אז תעשו טובה, כי גם אתם רוצים למצוא את האחד. לפחות תהיו כנים.

כתבות אחרונות

Prev Next
היהודי הראשון

  הטור של סיון רהב...

כל מנצח צריך תזמורת

  הטור של סיון רהב...

הפרסום בעולם קטן עובד

לפרסום באתר או בשבועון

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

עדן 050-903-1533

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

מקום בעולם - מגזין הנוער מבית עולם קטן

לאתר מקום בעולם

שירות לקוחות מגזין - ok@okm.co.il 077-6621680

הירשמו לניוזלייטר

וקבלו את גיליון "עולם קטן" במייל הרבה לפני כולם