דיווחים


הכרת תודה לעובדי הניקיון


יוחאי ברלין, תלמיד כיתה י' בישיבת נעם בגבעת מרדכי בירושלים, שכנע את חבריו לכיתה להפתיע את עובדי הניקיון בישיבה ולהעניק להם שובר זוגי למסעדה יוקרתית. התלמידים סיכמו מראש עם הנהלת הישיבה והתנדבו לנקות באותו יום את המוסד במקום העובדים, כדי שהעובדים יוכלו לבלות עם בני זוגם במסעדה יוקרתית וייהנו מיום כיף של רגיעה ופינוק.

בנהריים בין הערביים

 

  פ ש 1

 

 

 


19 שנים לאחר הטבח בנהריים הונצחו שבע התלמידות שנרצחו שם בשיר מיוחד בביצוע מקהלת בית ספרן, בית הספר אמי"ת בבית-שמש. השיר נקרא 'בנהריים בין הערביים' וכתבו והלחינו אותו לזכרן מאיר ואליה-ינון גבאי. בנות המקהלה, שעוד לא נולדו כשאירע הטבח, ריגשו מאוד את קהל הנוכחים בשירה לזכרן.

לגופו של עניין 

 

 נ ץ    נ   פ ע ץ  ץ

 

גוף האדם הוא נושא שאסור להזניח, ואפשר ואף רצוי לעסוק בו על פי היהדות והערכים היהודיים. משום כך זכו השבוע השמיניסטיות מאולפנת בני עקיבא השומרון שבאלקנה לערב מיוחד שכותרתו הייתה "לגופו של עניין". בערב עברו הבנות סדנת תנועה חווייתית, שמעו שיחה מפי הרב אהרל'ה מאירוביץ' על התקשורת הבלתי מילולית שאנו משדרים לסביבה, ולבסוף היו במפגש מרתק עם סטייליסטית הבית שלנו, אלומה לב, שכותבת במגזין לנוער 'מקום בעולם'. אלומה שוחחה עם הבנות על "סודות הלבוש" ונתנה להן טיפים ללבוש נכון, מחמיא וייחודי לכל אחת.

יום העיון השנתי של ארגון 'לאורו נלך' למתנדבים בחינוך הדתי ממחוזות חיפה והצפון, בחצור-הגלילית

 נ ץ ץ   ת 2

 

 

 

השבוע צוין שבוע המודעות ל'קרן יחד' בשיתוף עם אתר ערוץ 7, ובשיאו התמלא האתר בכתבות על משפחות הקרן ועל חשיבות ההצטרפות לקהילה 

 

 

 

אולי יעניין אותך גם

כתבות אחרונות

Prev Next
נרקוד?

  מאמר מאת הרב ליאור...

עוד לבנה אחת

  מאמר מאת הרב אייל...

הפרסום בעולם קטן עובד

לפרסום באתר או בשבועון

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

דניאל 055-920-5666

מקום בעולם - מגזין הנוער מבית עולם קטן

לאתר מקום בעולם

שירות לקוחות מגזין - ok@okm.co.il 077-6621680

הירשמו לניוזלייטר

וקבלו את גיליון "עולם קטן" במייל הרבה לפני כולם