נועריבונות

3 noaaribonut

אסף גייסון ונועם וקסלר, תנועת הריבונות

מאז ומתמיד בני נוער הם שהובילו את השינויים הקיצוניים בחברה הישראלית. הסיבה לכך היא אש האידאולוגיה הבוערת בקרב בני הנוער, שלפעמים חסרה אצל המבוגרים המנוסים. מאז ועד היום כאשר נקרא הנוער בישראל לדגל, הוא התייצב תמיד בגאון, בין שבגוש קטיף, בין שבנתיב האבות, בין שבמאבק למען הריבונות, אשר צבר תאוצה רבה בחודשים האחרונים.

הנוער בישראל מבין בהדרגה את ההשלכות של מהפכת הריבונות ומכיר במחויבות שלו להשתתף בה. הירתמות הנוער למאבק החשוב הזה פשוט מדהימה. בתוך חודש פעילים פרוסים ברחבי הארץ, וכולם כבר יודעים שריבונות אינה רק סיסמה. הדרישה הזאת עולה מהשטח גם למסדרונות הכנסת ולנבחרי הציבור שלנו; פתאום הפתרון הברור הזה כבר לא נראה חלום רחוק.

לא מזמן, בוועידה האחרונה של תנועת בני עקיבא בישראל, עברה החלטה שהתנועה תומכת בפתרון הריבונות ותפעל לקידומו. זו שבירת תקרת זכוכית בכל הנוגע לדעת הקהל בעניין. כמובן, עוד יש לאן לשאוף בין שבשיח הציבורי עצמו בין שבפעילות שטח, וזה בדיוק התפקיד שלנו, ליצור שטח ותודעה ציבורית.

ביום ראשון הקרוב תקיים תנועת הריבונות את הוועידה הראשונה לנוער וצעירים. מטרת הוועידה לממש את כל מה שנאמר פה לעיל ולבנות גרעין של בני נוער רציניים שיובילו את המפכה הזאת. אם אתה רואה את עצמך בחור רציני ששואף לשיפור מדינת ישראל, אם את תופסת מעצמך בחורה בעלת יכולת הובלה וחזון למימוש זכותו של עם ישראל בארצו, אין לכם תירוץ שלא להיות שם.

אולי יעניין אותך גם

כתבות אחרונות

Prev Next
מסילות התשובה

  מאמר מאת הרב המקובל...

היתר פשוט

  מאמר מאת הרב אברהם...

הפרסום בעולם קטן עובד

לפרסום באתר או בשבועון

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

דניאל 055-920-5666

מקום בעולם - מגזין הנוער מבית עולם קטן

לאתר מקום בעולם

שירות לקוחות מגזין - ok@okm.co.il 077-6621680

הירשמו לניוזלייטר

וקבלו את גיליון "עולם קטן" במייל הרבה לפני כולם