מנהלי בית ספר, לכאן

 4 hersh

לחיי העם הזה

אבינועם הרש

הטור הזה נכתב בהתרגשות וספונטניות דרך רעיון פשוט, הודעה פשוטה בפייסבוק שכתבתי בפיד שלי: "מנהלי בית ספר שמוכנים לארח תלמידים מבתי ספר בדרום מוזמנים ליצור איתי קשר בפרט"'.

לאחר מכן כתבתי הודעה נוספת: "מנהלי בית ספר בדרום שרוצים שהתלמידים שלהם יתארחו ויתאווררו בבתי הספר בירושלים והצפון מוזמנים ליצור איתי קשר בפרטי", והלכתי לישון.

בבוקר התעוררתי למבול של עשרות הודעות בפרטי של מנהלים ומנהלות מדהימים שכתבו לי הודעות בסגנון הזה: "שלום. נשמח לארח תלמידים אצלנו בבית הספר", והיו גם גננות, רכזות חברתיות ומורים שכתבו: "תן לי כמה שעות, אנחנו מאשרים זאת באופן סופי עם המנהלים שלנו, אנחנו יודעים שהם היו רוצים את זה".

ושוב הבנתי שלמרות כל טיסות השוקולד וסרטוני הקלאב הוטל והחפירות על החמוצים והישראלים המכוערים, תכלס, כשהכסף מונח על השולחן והאזעקות מופעלות, שוב הסולידריות החברתית המפורסמת שלנו פורצת החוצה ושוטפת גם את הציניקנים הגדולים ביותר ושואגת בקול: לחיי העם הזה, המדהים טוב הלב והנהדר, וכמה טוב שהוא כזה!

מנהלים שרוצים לארח ומנהלים שרוצים להתארח מוזמנים לפנות לדוא"לThis email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. או להשאיר הודעה בנייד: 0523273384, ואנחנו כבר נעשה את הקישור ביניכם

אולי יעניין אותך גם

כתבות אחרונות

Prev Next
אור חדש בציון

  יסודות הציונות: תכירו את...

לייקר כל יממה

  הטור של סיון רהב...

הפרסום בעולם קטן עובד

לפרסום באתר או בשבועון

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

דניאל 055-920-5666

מקום בעולם - מגזין הנוער מבית עולם קטן

לאתר מקום בעולם

שירות לקוחות מגזין - ok@okm.co.il 077-6621680

הירשמו לניוזלייטר

וקבלו את גיליון "עולם קטן" במייל הרבה לפני כולם