הטרור והאיסלם

 4marzel

צילום מסך

 

ברוך מרזל
הטרור והאיסלם – שניים שהם אחד

שוב העולם מזדעזע לנוכח מתקפת הטרור בארה"ב. שוב רואים את המראות ושומעים את הקולות, והעולם כולו מתאחד בהלם, זעם ותדהמה. הטרור גובה את קרבנותיו, והעולם המערבי מגשש באפלה מתוך מטרה להבין מה עומד מאחורי מבצעי הפיגועים, מדוע הם עושים זאת. והעובדה שהכתובת כתובה על הקיר ומוכרזת מעל כל צריח של מסגד אינה נותנת לאנשי הפוליטיקלי קורקט להתבלבל. "הטרור" לדידם הוא מין מושג מופשט, אין לו כתובת והוא אינו קשור לדת מסוימת. כך יוצא, שמנהיגי ארה"ב ואירופה וגם מנהיגים רבים בישראל, שכה חרדים לזכויות המוסלמים - הם אשר כורים את קברם שלהם עצמם, שכן אותם מוסלמים שונאים יותר מכל את השחיתות המוסרית ואת המתירנות שמיוצגת על-ידי אותם אנשי שמאל.

בעבור אותם שפויים אשר מעוניינים להביט למציאות בעיניים ולא להגרר אחר דמיונות השווא של התקשורת והממסד, ועבור כל מי שרוצה לראות את התמונה כפי שהיא, ראיתי לנכון להגיש בפני הקוראים כמה ציטוטים מספר הקוראן, אשר ישפכו אור על המציאות בה אנו שרויים, ודרכם נראה עד כמה העמיקה לראות התורה הקדושה שעה שהגדירה את ישמעאל כ"פרא אדם" (בראשית ט"ז, י"ב), וכפי שאומר מו"ר הגר"ד ליאור שליט"א משם החפץ חיים, שלפי כללי העברית שם העצם הוא פרא, בעוד האדם אינו אלא כינוי.

להלן מספר ציטוטים מכתבי ה"קודש" של האיסלם המורים כיצד לנהוג ב"כופר" יהודי, נוצרי או אחר -
"אחדיר אימה לתוך ליבם של הכופרים. ערפו את צווארם ותלשו את הציפורניים שלהם מהמקום" (סורה 8, 12).
"נביא, קדש מלחמה על הלא-מאמינים ועל הצבועים וטפל בהם בנוקשות. גיהנום יהיה ביתם: גורל אכזר" (סורה 9, 73).


"הלחמו באלה, שלהם ניתן הכתב, אשר לא יאמינו באללה ולא בקץ הימין, ולא יאסרו את אשר אסר אללה ושליחו ולא יחזיקו בדת האמת, עד אשר יתנו את המס בידם והיו שפלים" (סורה 9, 29).


עוד מובא בכתבי האיסלם פסוקית החרב 5 : 9 - חדית' אל בח'רי - כרך 4, ספר 52, מספר 176 :


"באחרית הימים, אתם המוסלמים תילחמו נגד היהודים, הם יתחבאו מאחורי העץ או הסלע, הסלע יפתח את פיו ויגיד, הו מוסלמי, הו עבד אללה, יהודי מתחבא מאחורי, אז בוא והרגהו".
אפשר להביא עוד ועוד, לא רק בתחום היחס ליהודים ולשאר ה"כופרים" אלא גם בנושאים חביבים על השמאל העולמי כגון זכויות נשים, כריתת ידים לגנבים ועוד כהנה וכהנה. אגב, בזמנו כאשר שאל כתב רשת טלויזיה אמריקאית את שר החוץ הסעודי על מצב זכויות האדם בארצו, השיב הלה כי המצב שפיר בהחלט. וכשהקשה עליו מה האם נכונה השמועה שבסעודיה כורתים ידיים לגנבים, השיב בשלילה מוחלטת. רק מששאל אותו מה כן עושים לגנבים בסעודיה, חייך חיוך גדול ואמר – "בסעודיה אין גנבים"... . להזכירכם, סעודיה נחשבת למדינה מוסלמית מתונה.


זוהי, רבותי, התרבות האיסלמית כפי שהיא. עימה עלינו להתמודד. עימה על ארה"ב ואירופה להתמודד. החרב שולטת בכל מקום – כלפי יהודים, נוצרים, אתאיסטים, עובדי אלילים, בין מוסלמים לבין עצמם, בין שיעים לסונים, בין סונים לסונים, בין שיעים לשיעים, בעירק, בסוריה, בלוב, במצרים, בלבנון, בתימן, בשטחי הרש"פ ובכל מקום בו מאמינים בשליחותו של מוחמד.

מו"ר הרב מאיר כהנא זצ"ל הי"ד היה מבקש מאיתנו לראות כיצד המוסלמים מתאכזרים למוסלמים ומזה ללמוד מה יעשו לנו במידה וח"ו היל"ת ניפול בידם. זוהי עובדה. והעולם המערבי ובתוכו מדינת ישראל, אשר מנסים להתמודד עם מציאות זו כאילו מדובר בסכסוך גבולות בין בלגיה להולנד פשוט אינו מבין ואינו רוצה להבין את שורש הבעיה.


פעם הכיבוש אשם, פעם הדיכוי, פעם האפליה והעוני, ותמיד מסרבים להבין ולכבד את המוסלמי, שכך הוא מגשים את דתו. ממילא גם לא יגיעו אותם אנשים תלושים מהמציאות לפתרון.
מי שרוצה לשים קץ לתופעת הטרור האיסלמי, צריך לפני הכל להכיר בקשר הבל-ינותק שבין הטרור לאיסלם (ואין זה אומר שכל מוסלמי באשר הוא הינו טרוריסט, די בכך שאפילו מיעוט מצוי הנתמך על-ידי רוב עצום באוכלוסיה יבצע פעולות טרור). אחר-כן, יש ללמוד את התרבות האיסלמית ולפעול כנגדה בשיטות שרק הם מבינים היטב. טרור נגד טרור! הטלת מורך כנגד הטלת מורך! פגיעה כואבת באוכלוסיה כנגד פגיעה כואבת האוכלוסיה! אי אפשר לשמור על כללים מול אנשים שאין להם כללים! רק כך נוריד את מפלס הטרור. אני מסכים עם השמאל שלחסל אותו יהיה קשה מאד, המחלוקת בינינו נעוצה בכך שהם רוצים לגרש יהודים בכל יו"ש ובירושלים, ואילו הפתרון שלי הוא לגרש את האויב.

צילום: יח"צ

 

אולי יעניין אותך גם

כתבות אחרונות

Prev Next
שני מיליון דונם מחכים

  מאמר מאת יוסי אביחי...

יש אור

  הטור של אבינועם הרש

הפרסום בעולם קטן עובד

לפרסום באתר או בשבועון

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

דניאל 055-920-5666

מקום בעולם - מגזין הנוער מבית עולם קטן

לאתר מקום בעולם

שירות לקוחות מגזין - ok@okm.co.il 077-6621680

הירשמו לניוזלייטר

וקבלו את גיליון "עולם קטן" במייל הרבה לפני כולם