לא נהיה כלי תעמולה Featured

 m 2 sabanto
לא נסכים להיות כלי תעמולה בידי השמאל

איינאו פרדה סנבטו

אני זז לצד הימין, השמאל עושה שימוש ציני בצבע העור שלי להכפשת ישראל, מדינתי האהובה.

אני לא הולך עם העדר אחרי תעמולה שקרית ואחדות מדומה. אני הגון עם עצמי, לא מחפש אשמים ולא טוחן מים בחיפוש אחרי אשמים בכל עניין ועניין. אני משתדל להשקיע את זמני כמיטב יכולתי בשינוי דברים בעשייה בשטח ולא בהפגנות, שהתועלת היחידה שצומחת מהן היא הסתה ושנאה והצגת הקהילה באור שלילי .

אני מחובר למדינת ישראל, לא מתחנף לאף אחד. אני לא נוצרי שהביאו הנה בזהות בדויה.אבי ואימי הם משורש השורשים של קהילת ביתא ישראל, אני לא נוצרי שמתחפש ליהודי. נולדתי יהודי, ואני לא זקוק לשום אישור משום אדם עלי אדמות.

הוא אשם, הוא אשם, מציאת האשם לא תשנה דבר, רק חשיבה בריאה והתנהלות נכונה יביאו שינוי.

אינני חי בסרט, אני מכיר את המציאות. מישהו חכם אמר לי משפט מעניין: "כשלא ידעתי מהי מחלתי כאב לי מאוד, אבל מרגע שידעתי מהי מחלתי למדתי להסתדר איתה, וכבר לא כואב לי".
במקום לחפש רחמים עצמיים אנחנו צריכים לחפש את הפתרון בעצמנו. ישראל אינה מדינה גזענית. כן, יש בה גזענים, אך את הגזענות לא נשנה בהפגנות.

ישראל אינה מחזיקה איש בכוח וכופה עליו להיות אזרח שלה. כל מי שאינו מרגיש בה בנוח מוזמן לארוז את חפציו וללכת לאן שיחפוץ. בשביל לעזוב את ישראל לא צריך להתחפש ליהודי, פשוט וקל לעזוב.

אני לא אצביע לשמאל :כחול לבן היא מפלגה שבנויה מיש עתיד, ויש עתיד הוקמה על שנאת חרדים. אילו פעלה מפלגה זו באירופה, היו מאשימים אותה באנטישמיות. היום שונאים חרדים, ואם מחר יגלו בסקר ששנאה כלפינו, השחורים, תביא קולות, יהפכו אותה לאג'נדה. אם כבר שמאל, אולי הייתי מצביע למפלגת עבודה .

השמאל הרדיקלי משקיע משאבים רבים בלהפוך אותנו, קהילת ביתא ישראל, לחלק מאנטי-ישראל, מהזרם הכולל ערבים ישראלים וכל מיני שמאלנים הזויים.

אני לא שם. אותי לא קונים בכסף, ולא אהיה כלי תעמולה אגב שימוש ציני בצבע העור שלי נגד מדינת ישראל. נקודה. לא מצביע שמאל. אני לא הולך עם העדר.

אולי יעניין אותך גם

כתבות אחרונות

Prev Next
היהודי הראשון

  הטור של סיון רהב...

כל מנצח צריך תזמורת

  הטור של סיון רהב...

הפרסום בעולם קטן עובד

לפרסום באתר או בשבועון

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

עדן 050-903-1533

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

מקום בעולם - מגזין הנוער מבית עולם קטן

לאתר מקום בעולם

שירות לקוחות מגזין - ok@okm.co.il 077-6621680

הירשמו לניוזלייטר

וקבלו את גיליון "עולם קטן" במייל הרבה לפני כולם