חוגגים 100 למקום בעולם Featured

 8 100 makom
גיליון המאה של מקום בעולם ממש עוד מעט יוצא אליכם הביתה * בערב מרגש חגגו יוצרי מקום בעולם – מגזין הנוער של ישראל – מאה גיליונות * חוץ מסלמון איכותי וכוס יין טובה ראיינו זה את זה לקראת המיזם המרכזי, צילמנו את תמונת השער לגיליון החגיגי ובעיקר חלמנו קדימה על מהפכת התרבות של הנוער בישראל

אלקנה ארליך

ביום חמישי שעבר התכנסו השותפים להפקת המגזין 'מקום בעולם' מבית 'עולם קטן' לחגוג את הגיליון המאה של המגזין. כן, כן, כבר לא ילד. לבית חורון הגיעו העורכים, הכותבים, המעצבים, המנהלים ואנשי השיווק כדי לחגוג את ההישג ולהרים כוסית לשנה החדשה.

הפקה של מאה גיליונות היא בהחלט סיבה להודות על האמון שהקוראים נותנים במגזין ובתכנים שהוא מציף.

החברים התכנסו ב'כוורת', מרכז מבקרים מיוחד בבית חורון, וראו דבורים עמלות להכין דבש לקראת ראש השנה. הם ערכו היכרות הדדית, כי אף על פי שהם עובדים יחד לא כולם נפגשו פנים אל פנים עם השמות שמאחורי הכתבות. ככה זה בעידן הדיגיטלי.

הצלם המלווה החליט להוציא את הכותבים לטיול שטח קצר כדי למצוא קומפוזיציה מעניינת, והם נאלצו לציית מתוך אמונה שהוא יודע את מלאכתו. נקווה שהשריטות מהקוצים והברקנים שוות את התוצאה הסופית שתראו, כמובן, בגיליון החגיגי.

לאחר הצילומים ותפילת מנחה התחלקו המתכנסים לזוגות וראיינו זה את זה על העבודה ב'מקום בעולם' וגם קצת על מה שמעבר לה. יכולתם לראות שם את יוסף רוסו משוחח עם מתן צור, אמיר מויאל עם עידו קנר, ארנון סגל עם רועי אהרוני, אשר בן אבו עם טליה שושן, חנה פורטגנג עם אביגיל זית, מרדכי יורבצקי עם חיים אקשטיין, נריה צברי עם אבישג קליין ועוד. את השיחות המפתיעות תוכלו לראות בעזרת ה' לקרוא בגיליון המאה של "מקום בעולם".

אחרי תפילת ערבית הגיע זמן הסעודה המפנקת והאיכותית שהגישו בעלי הכוורת, ואחרי שהצלחות התרוקנו החל כל אחד בתורו לשתף את השאר בתחושותיו בנוגע למגזין ולשבועון. רבים מהדוברים הביעו התפעלות מהיצירתיות ומההתחדשות המתמדת וגם הרימו את המבט לחזון גדול: להרחיב את מעגל הקוראים ואפילו לחרוג מגבולות המגזר ולהשמיע בחוץ את הקול שעולה מ'מקום בעולם'. אנשי הפרסום סיפרו על שאיפתם להוציא את מקום בעולם אל העולם הגדול, והצעירים שבחבורה הציעו להמשיך לחפש את בני הנוער באשר הם, גם ברשתות החברתיות (החבר'ה היום באינסטגרם!).

כשאחרוני הדוברים סיימו את דבריהם החל היין להימזג לגביעי הזכוכית. המשתתפים הרימו כוסית לכבוד השנה החדשה והצטלמו למזכרת לתמונה משותפת בין כוורות הדבורים בתפילה לעוד שנים רבות וטובות של כתיבה טובה. וגם חתימה טובה.

מנויים חדשים: 26 שקלים לחודש ללא התחייבות. הצטרפו למהפכת התרבות של הנוער בישראל ותתמכרו: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., 077-6621690

אולי יעניין אותך גם

כתבות אחרונות

Prev Next
היהודי הראשון

  הטור של סיון רהב...

כל מנצח צריך תזמורת

  הטור של סיון רהב...

הפרסום בעולם קטן עובד

לפרסום באתר או בשבועון

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

עדן 050-903-1533

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

מקום בעולם - מגזין הנוער מבית עולם קטן

לאתר מקום בעולם

שירות לקוחות מגזין - ok@okm.co.il 077-6621680

הירשמו לניוזלייטר

וקבלו את גיליון "עולם קטן" במייל הרבה לפני כולם