לשמוע הקולות הנכונים

1858526 790
חמדת

תגידי, מה את שוכבת לך ככה מיואשת? נכנעת מראש לכבלים שקושרים אותך? מי סיפר לך מראש שאי אפשר להילחם?

מי שכנע אותך שאת חלשה ושהחושך עמוק, ושגם אם תתגברי על החבל, הדלת ממילא נעולה?

מי אמר לך לשכב ולא לזוז ושחבל על הכוחות שלך, כמה פעמים חשבת שעוד רגע את מנצחת? ניצחת פעם? ראית פעם מישהו שהצליח?

פתאום, רק לרגע אחד, מרגישה נקודה קטנה של אור שמחממת אותי.

טיפשה! יש לך כוח! המון כוח! רק רצון חסר לך! קומי, כדאי לך. המנעול נמצא בתוך הראש שלך ולא בחוץ. שם - בתוך הראש שלך הכול סגור. צריך לפתוח.

איפה המפתח את שואלת? הוא תלוי על וו קטן בתוך הלב שלך.

תפסיקי לחכות למישהו שיבוא ויפתח. נרי הכול בתוכך.

פתחי עיניים ופשוט קומי. בלי פחד. קומי ותתחילי ללכת. דרך כל מה שציפו ממך וציפית מעצמך. דרך כל השדות שחלמת לרוץ בהם. והלאה, פשוט הלאה. אחרי המדבר והים והשדה ואחרי כל מה שמעבר למה שמעבר למה שמעבר. אחרי כל מה שהעזת לחלום. הנוף לא בדיוק מה שציפית? אז מה. בואי נראה אותך.

ה', תעזור לי לשמוע אותך בתוך כל הצעקות האלו, בתוך כל הרעש הכבד שבתוכי. תן לי סימן שאני הולכת בדרך הנכונה. אני מרגישה שאתה פה ואתה גדול ועצום כל כך ויכול הכול. אני יודעת בידיעה ברורה ובהירה בתוכי שיהיה בסדר. יהיה טוב. ואין פחד. ה' אתי בצרה שלי. וגם לו צר. והוא בוכה אתי וצוחק אתי. והוא יעזור לי להתקלף מכל הקליפות. שכבה אחרי שכבה. ולשבור את כל החומות. ולהיוולד מחדש. יהיה טוב, הכי טוב שיש יצא ממני. אני בוחרת בחיים אפילו אם זה יהרוג אותי.

אני כבר לא לבד, ריבונו של עולם. תן לי כוח, תהיה אתי. יש כבר דרך סלולה ופתוחה במיוחד בשבילי! רק צריך ללכת בה, ולא להישאר במקום. אבל בלי הפחד. את הפחד פשוט להשאיר בתחילת המסלול של החיים, שיישאר שם. מה אכפת לי, אני גם ככה לא צריכה אותו.

אתה אומר שיש תקווה לאחריתי ושאין שום ייאוש בעולם כלל ושאפשר לתקן הכול... אפילו אותי! ואני מקשיבה - כמו ילדה קטנה. אתה אומר לי אל תפחדי, בואי, תראי איך את יודעת לרוץ ויכולה גם לעקוף את כולם ולנצח בתחרות - בחיים.

תסתכלי על עצמך, איפה את היום ואיפה היית לפני שנה. את נס מהלך! תהיי שמחה. תראי כמה ה' גדול, איך הוא יודע להוביל אותך בעדינות בדרך שהנשמה שלך רוצה שתרוצי בה. למרות כל הקושי, את הולכת בדרך הכי נכונה. בשביל שלך, בדרך הכי מפוארת בעולם. תהיי שמחה ורגועה. ה' אוהב אותך מאוד. את הבת הקטנה שלו והוא לא יעזוב אותך לעולם.

atarMbaolam

 

 

 

כתבות אחרונות

Prev Next
אור חדש בציון

  יסודות הציונות: תכירו את...

לייקר כל יממה

  הטור של סיון רהב...

הפרסום בעולם קטן עובד

לפרסום באתר או בשבועון

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

דניאל 055-920-5666

מקום בעולם - מגזין הנוער מבית עולם קטן

לאתר מקום בעולם

שירות לקוחות מגזין - ok@okm.co.il 077-6621680

הירשמו לניוזלייטר

וקבלו את גיליון "עולם קטן" במייל הרבה לפני כולם