חייכי לעצמך, מגיע לך

1858526 790

א'

הי יפה. אחרי השיחה שלנו אתמול הרגשתי חייבת לכתוב לך...

תמיד את שואלת אותי מי את, איך אני יודעת שאת כזאת וכו'.

אני רואה בך עולם, עולם ומלואו, שבו הכול משחק יחד, שחוק ועצב, אופטימיות וייאוש, אמונה ואכזבה והמון המון צבעים. לא דווקא שחור ולבן, אלא כל צבעי הקשת - מגוונים ככל שיהיו. חיים שלי, את כזאת חייכנית לכולם, אולי תתחילי לחייך גם לעצמך? אולי כמו שאת רואה את הטוב באחרים, אפילו באנשים שקשה למצוא אצלם טוב, תתחילי לראות את הטוב גם בעצמך, אולי תתחילי להיות גאה בעצמך? יש לך על מה!

אני יודעת שכמה שקשה את מסוגלת להמשיך הלאה למרות הכול, עם האמונה והאהבה שלך לסביבה. אני יודעת שלמרות שקשה רק את יכולה להמשיך הלאה ולהפוך את הדמעה לדמעה של אושר בעיניים.

אני יודעת שלא פשוט; שלא תחשבי שאני חושבת שהכול מושלם. גם אני הייתי במצב שלך, ואת, את זאת שהוצאת אותי מהמקום הזה.

חיוך שלי... זה מה שאת.

תראי אותך, עוד רגע את מאבדת את עצמך. למדת להאמין רק לדברים הגרועים שבך. בכל מה שאת צריכה להאמין בו, בטוב שלך, את לא מאמינה, ודווקא במה שאת צריכה ללמוד לקבל, את הדברים הפחות טובים שבך, עשית למה שהוא הכי את. קשה לי להגיד לך, אבל התחלת לחשוב מוטעה, מי הכניס לראש שלך שאת לא טובה? מי העז לבוא אלייך ולהגיד שאת מלאה ברוע? מי זה? אני רוצה ללכת להרביץ לו, לצעוק עליו ולהגיד לו תראה מה עשית לחברה הטובה שלי, לחברה התמימה שלי שמאמינה לכולם. מי אתה שתעז לדבר אליה ככה?

אני עדיין תופסת אותך כאדם הכי חזק שהכרתי. תראי אותך, נסחבת עם שלוש טונות על הכתפיים ובמקום ליפול ולהישבר את ממשיכה לעזור לאחרים. אבל את עצמך את שוכחת, וזה כואב לי, כמה שזה כואב לי.

עוד משהו יפה, תעזבי רגע את הלימודים. תלמדי שכישלונות הם לא דווקא ציונים ושהצלחות הן הרבה מעבר למספרים. כולנו נכשלים, אבל בחיים רק החזקים האמתיים מצליחים, ואת מבחינתי הדרך להצלחה, ההבנה שכולם לא מושלמים היא מה שעושה אותך קרובה כל כך לשלמות.

תמחקי את הכאב, תתחילי לחיות מחדש. תראי ממש עוד רגע מגיעה לה תקופה חדשה, תקופה כל כך טובה.

אוהבת לאהוב

 

 

atarMbaolam

 

 

 

כתבות אחרונות

Prev Next
האומץ לחשוב פעמיים

  הטור של סיון רהב...

הפולמוס על התקווה

  מאמר מאת הרב אברהם...

הפרסום בעולם קטן עובד

לפרסום באתר או בשבועון

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

דניאל 055-920-5666

מקום בעולם - מגזין הנוער מבית עולם קטן

לאתר מקום בעולם

שירות לקוחות מגזין - ok@okm.co.il 077-6621680

הירשמו לניוזלייטר

וקבלו את גיליון "עולם קטן" במייל הרבה לפני כולם