לא מפחדים להתחתן!

1858526 790

תגובה ל"מי מפחד מחתונה?"

אברהם

עוד פגישה ועוד פגישה ועוד שיחה ועוד הודעה. שלוש פעמים ביום ועוד קצת בן לבין. חושבים, מדברים, אפילו עושים דברים ביחד. וזה נעים וטוב. והנה מגיעה הרגע המיוחל. החלטנו להתחתן!

אבל ישנה בעיה אחת. תאריך החתונה שנקבע כל כך רחוק... שלא תבינו לא נכון. אנחנו כבר מתים להתחתן. אנחנו לא מפחדים מחיי הנישואין. אנחנו משתוקקים כבר ליחד ההדוק, לנאמנות המחייבת, לחיבור המפריד רשתות שטווינו סביבנו, והסיפורים ששמענו מחזקים את לבנו עד הסוף. אנחנו כוספים להושיט אצבע ולהירטב מהדמות הנשקפת מבעד לאדוות מתרחבות.

חיי הרווקות עם הבדידות מוכרים לי היטב, ואני רוצה לברוח מהם כמו מאש. הרווקות דרשה ממני יותר מדי ומעולם לא הסכנתי להשלים עם דרישותיה. אני רוצה את החיים האמתיים, להפוך את בובת העץ לילד חי. להתעורר מהחלום שנראה כל כך מציאותי אל תוך קרני האור של השמש, של שמש חדשה-ישנה, לבוקר חדש, ליום מלא, ססגוני ומאיר.

אבל למה אני צריכה לחכות כל כך הרבה עד שיגיע כבר היום המיוחל? הגעגועים כבר קוראים את הלב והרצון עז מתמיד. אז החלטתי לקום ולעשות מעשה. אף שעדיין לא הגיע החתונה, קמתי בבוקר, לבשתי את שמלת הכלה שלי, קראתי למאפרת וגם לחברות המלוות. הזמנו אפילו את הצלם וכשהוא הגיע הצטלמנו כולנו, ויחד נסענו לאולם.

כעת אני מתיישבת על כיסא הכלה, מתרגשת (אף שאני מרגישה שמשהו לא כשורה).

אז מה אם זה עדיין לא יום החתונה? אז מה אם עדיין לא הגיע הזמן? אנחנו לא מפחדים לבנות את הבית. ואנחנו אפילו לא מפחדים לממש את הריבונות בהר.

 

atarMbaolam

 

 

 

כתבות אחרונות

Prev Next
הגיע הזמן לימין אמיתי

  מאמר מאת עמיעד כהן

כאן ביתי

  תושבת לוד: עדין מתפרעים...

הפרסום בעולם קטן עובד

לפרסום באתר או בשבועון

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

דניאל 055-920-5666

מקום בעולם - מגזין הנוער מבית עולם קטן

לאתר מקום בעולם

שירות לקוחות מגזין - ok@okm.co.il 077-6621680

הירשמו לניוזלייטר

וקבלו את גיליון "עולם קטן" במייל הרבה לפני כולם