גם הגברים, רגישים

1858526 790

ידידיה אהרון

"בנים הם כאלה שטחיים, לא אכפת להם ממה שאני מרגישה. עם רדוד, מסתכלים על חיצוניות".

ראשית כול, אפתח בנושא רגיש שנקרא "תמונה של הבחורה". הרבה בחורים שמקבלים הצעה על בחורה מבקשים גם תמונה, וזה הצעד הראשון הגורם לנו להיראות שטחיים. הצעד השני הוא פסילה על סמך החיצוניות - חמור מאוד, איזה מין דבר זה?! ככה בני"ש לא מתנהג!

ואני רוצה לשאול, מה רע בלבקש לראות תמונה? עדיף היה לצאת לעוד דייט ולהרגיש את התסכול בדקה הראשונה שנפגשים? להבין ששעתיים עכשיו יתבזבזו לי? לשרוט עוד קצת את הלב על פגישה "מיותרת"? ולמה כשבת מבקשת תמונה של בחור שהוצע לה זה בסדר? זה נכון והגיוני? פתאום היחס בין המינים משתנה? הרי כולנו בני אדם ולא מלאכים, ונכון שמידות טובות ופנימיות הן דבר חשוב מאוד, אבל חשוב גם המראה. וכבר הגמרא אמרה "אסור לאדם שיקדש את האישה עד שיראנה", שמא יתחתן אִתה והיא לא תמצא חן בעיניו. זאת אומרת שיש חשיבות גבוהה גם לחיצוניות. אומנם במידה, אבל גם מציאת חן היא פרט חשוב שיש לבדקו בזמן ההיכרות עם בני המין השני (וכבר דיבר על זה הרב אבינר בנושא "שדה הנבחרים").

נוצרה שמועה בעולם הדייטים ששם בחוץ מסתובבים להם אנשים קרים וחסרי רגשות וקוראים להם גברים. אני לא יודע מי קבע את החוק הזה ולמה הוא נחקק בספר הקדוש של "למדויט המתחיל", אבל הרבה אמת וניסיון מוכח אין בו. ההכללה הזאת קובעת שהבנים הם הרעים בסיפור, שלא אכפת להם מהבחורה ואין להם יותר רגש משכל. הם רדודים ושטחיים שכל מה שמעניין אותם הוא חיצוניות. לא שמים לב לפנימיות ולא יכולים להתחבר לרגש שלהם. הם אלה שחותכים. מפסיקים את הקשר בגלל סיבות שלרוב מתוארות כשטחיות. משאירים את הבחורה עם לב שבור, וממשיכים במסע לחפש את בת הזוג "המושלמת" שלהם שמחכה להם בפינה.

אז תנו לי לחדש לכם משהו. בנים הם הרבה יותר רגישים ממה שאתם חושבים. אולי החזות החיצונית שלנו לא משקפת את זה, אבל גם לנו קשה שבחורה רוצה להפסיק את הקשר. אחרי תקופה של חודשיים-שלושה, ואפילו יותר, מחליטה להיפרד כי משהו קצת לא מסתדר לה. לקחת את כל התקופה האחרונה ולזרוק אותה. נכון שהרבה בנים אינם רגישים במידה שווה לבנות, אבל הלו! גם אנחנו בני אדם. לפעמים האצבע על ההדק קלה מדי, ועושים דברים שאחר כך מצטערים עליהם.

 

כתבות אחרונות

Prev Next
אור חדש בציון

  יסודות הציונות: תכירו את...

לייקר כל יממה

  הטור של סיון רהב...

הפרסום בעולם קטן עובד

לפרסום באתר או בשבועון

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

דניאל 055-920-5666

מקום בעולם - מגזין הנוער מבית עולם קטן

לאתר מקום בעולם

שירות לקוחות מגזין - ok@okm.co.il 077-6621680

הירשמו לניוזלייטר

וקבלו את גיליון "עולם קטן" במייל הרבה לפני כולם