בני עקיבא ומחנה סיירים

1858526 790

י"פ

יש קול בציונות הדתית. מין קול שאומר - בני עקיבא? מחנה סיירים? לא, זה לא בשבילנו. זה בשביל המזרוחניקים הלייטים. מחנה סיירים? כבר שמענו על מקרים לא צנועים שהיו שם.

ואני, כאחד שהיה במחנה סיירים ובעז"ה הולך להיות בו שוב כמדריך, ממש לא מבין את זה. הרי השבוע של מחנה סיירים היה אחד השבועות הכי משמעותיים וכיפיים שלי בחיים! הרי השבת בשטח במחנה סיירים הייתה אחת השבתות הטובות שלי! מה שקורה כאן הוא הכפשת השם הטוב של המחנה המדהים הזה.

לוקחים דבר כל כך משמעותי וחשוב - והופכים את כולו למשהו קטן ורע שיש בו. הופכים את מחנה סיירים ל'מועדון זוגות' רק בגלל שמועות שעפות. ברור שהדבר הזה הוא נורא ואיום, ואם קרו וקורים מקרים של פריצות במחנה זה נורא ואיום, אבל לא צריך להפוך את כל המחנה לכזה, זה דבר שולי וקטן!

הרמב"ם כבר פסק שכל דבר נידון על פי רובו. ונכון, במחנה סיירים יש בעיות צניעות ולא הכול כשר; מפריע לך? תבוא, תתקן, תשפר ותשנה! אל תברח! המציאות הזאת לא תשתנה אם נברח ונגיד 'שם זה הלייטים, אנחנו לא מתקרבים' אלא אם נבוא, ניכנס פנימה ונשפיע.

אז לכל הקוראים, קחו את דבריי לתשומת לבכם, ובואו נעוף עם זה קדימה (הדברים נכונים לא רק למחנה סיירים אלא לכל התנהלותה של בני עקיבא).

מת ולבכות ולפתוח שערי שמים בתפילות, ושנזכה לראות פני משיח בקרוב! אמן!

כתבות אחרונות

Prev Next
כפיים למהפכה

  מאמר מאת הרב אברהם...

להתכונן לשנת קורונה?

  מאמר מאת  הרבנית ד"ר...

הפרסום בעולם קטן עובד

לפרסום באתר או בשבועון

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

דניאל 055-920-5666

מקום בעולם - מגזין הנוער מבית עולם קטן

לאתר מקום בעולם

שירות לקוחות מגזין - ok@okm.co.il 077-6621680

הירשמו לניוזלייטר

וקבלו את גיליון "עולם קטן" במייל הרבה לפני כולם