עלבון התורה

1858526 790

א'

לא איש דברים אנוכי אך השעה מחייבת.

תורה באה לתבוע עלבונה, אולי זה ההסבר לאורך הזמן שהרב אלישע וישליצקי שוכב בבית החולים, כאילו הקב"ה אומר לנו: נתתי לכם מתנה - איש אלוקים שהתהלך בתוככם, והצמיח נפשות רבות כל כך בשקט בשקט. אפילו בלי לדבר, מספיקה לחיצת יד ואתה כבר מרגיש במקום אחר. איש אלוקים שראשו בעליונים ומהתהלך בינינו במסירות אין קץ.

ואולי לא מספיק הערכנו, לא מספיק ידענו את גודלו, לא הכרנו בענוותנותו. ועכשיו ה' אומר לנו - אתם רוצים את הרב אלישע? הוא באמת חשוב לכם? קדימה, תתאמצו. תתפללו ותתחננו תעשו מעשים טובים ותשנו. וה' רואה ומקשיב ושומע תפילה ומחכה שנבכה ונתחנן ונראה שאנחנו באמת רוצים את הרב אלישע איתנו, וכשברחמיו של ה' יחזור אלינו הרב אלישע בקרוב, נדע יותר להעריך ולכבד. נדע כמה אנחנו צריכים את הרב ואת תורתו.

אומרים שככה זה בחיים, "ידיעת ההפכים", וכמה שהוא חסר... אין צורך להאריך בגודלו של האיש, כל הרוצה יבוא וייטול מעמוד הפייסבוק של הרב חגי לונדין את הדברים שכתב השבוע הרב ליאור אנגלמן, יסתכל בערוץ מאיר בשיעוריו, הכול נמצא.

אפשר להתבסם כיד המלך. והרב שוכב בשערי צדק ומחכה לכל אחד מאיתנו, שנתפלל מתוך הכרה שתפילה עומדת ברומו של עולם אע"פ שיש מזלזלים בה. שנוסיף עוד מידות ומעשים טובים ונתקן, ובעמלנו ובחסדיו המרובים של ה' - ישוב הרב אלישע להתהלך בתוכנו בקרוב. אמן ואמן.

 

כתבות אחרונות

Prev Next
אור חדש בציון

  יסודות הציונות: תכירו את...

לייקר כל יממה

  הטור של סיון רהב...

הפרסום בעולם קטן עובד

לפרסום באתר או בשבועון

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

דניאל 055-920-5666

מקום בעולם - מגזין הנוער מבית עולם קטן

לאתר מקום בעולם

שירות לקוחות מגזין - ok@okm.co.il 077-6621680

הירשמו לניוזלייטר

וקבלו את גיליון "עולם קטן" במייל הרבה לפני כולם