התקשורת

1858526 790

זכור את אשר עשתה לך התקשורת

שירה

זו אותה תקשורת שגרמה לאנשים לדמיין שגוש קטיף הוא פיסת אדמה קטנה של קרוון ומכולה, שהסיתה בכל כוחה ועוצמתה נגד המתנחלים, המתיישבים שישבו במסירות נפש בעזה, שהגנו מפני מדינת חמאס שהיום קיימת בעזה, ששמרו על הארץ, על האדמה ועל החקלאות שלהם ושל היישובים בעוטף עזה (שחלקם זלזלו ותמכו בגירוש מגוש קטיף).

זו אותה תקשורת ששמחה לאיד (לא בצורה רשמית, אבל ברמיזות כמו "בגלל שהם גרים שם הם נרצחים", "אנחנו מבזבזים חיילים על המתנחלים") על כל מתנחל שנרצח משום שהיה יהודי (לא, לא בגלל משבר הומניטרי, לא מפני שאין להם עבודה).

זו אותה תקשורת שבכל הזדמנות קראה לצאת מעזה, וחיבקה באומץ ובעוז את "תוכנית ההתנתקות" וששה לראות יהודים שיישבו את גוש קטיף במסירות נפש מגורשים ובתיהם נחרבים, אדמותיהם נשדדות, חממותיהם הופקרו ביד זרים ובתי הכנסת שלהם נשרפים באש.

זו אותה תקשורת שהיום מחבקת את תושבי עוטף עזה (וכן, גם אני תומך בהם, אבל...) ואומרת בתמימות: מה אפשר לעשות בעזה? מה, שנכבוש אותה מחדש? כאילו הם חולים במחלת שכחה אנושה.

כן תקשורת תמימה, ידייך שותפות במצב הקשה שאליו נקלענו - ואני לא מסירה אחריות מהממשלה - שהמרפא היחיד לה הוא שנזכור ולא נשכח.

נזכור את גוש קטיף ולא נשכח את אשר עשתה לנו התקשורת בדרך בצאתנו מגוש קטיף.

חסרי מילים

 

כתבות אחרונות

Prev Next
אור חדש בציון

  יסודות הציונות: תכירו את...

לייקר כל יממה

  הטור של סיון רהב...

הפרסום בעולם קטן עובד

לפרסום באתר או בשבועון

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

דניאל 055-920-5666

מקום בעולם - מגזין הנוער מבית עולם קטן

לאתר מקום בעולם

שירות לקוחות מגזין - ok@okm.co.il 077-6621680

הירשמו לניוזלייטר

וקבלו את גיליון "עולם קטן" במייל הרבה לפני כולם