אל תזלזלו בזהות

1858526 790

אליהו

במאמר המערכת שפורסם לאחר מדגם הבחירות נאמרו כמה דברים שפחות מצאו חן בעיניי בתור מצביע למפלגת זהות. אני חושב שהדברים נבעו מחוסר ידע ולא מכוונה רעה, ועל כן באתי לפרוס את הידע הזה פה.

פייגלין אכן לא עבר את אחוז החסימה, ולא מפני שהוא "מלהג" 20 שנים במערכת הפוליטית או כי הוא מתרחק מתפקידים, אלא מהסיבה הפשוטה שהוא לקח קולות מהמין ומהשמאל, מנתניהו ומגנץ, וכששניהם הלחיצו את כל העם בהפחדות שלהם, הקולות שלו הלכו לשני הצדדים. הלחץ המגעיל שהם הפעילו לקח קולות של ימין ושמאל ביחד.

פניה של המפלגה הן אכן לדרך הארוכה, כמו שאפשר לראות במצע שלה (סליחה על המילה שנהייתה גסה), שמפרט תוכנית ארוכת טווח – חינוכית, מדינית, כלכלית ודתית, בין היחידים שבאמת פירטו מה הם רוצים לעשות ולאן פניהם מועדות ולא צרחו "תבחרו בי כדי שההוא לא ייבחר". אם מסירים את ההכפשות שיצאו נגד המפלגה בתקשורת, אפשר לראות קצת מעבר ללגליזציה.

אגב לגליזציה – "הגל המעניין" שהוזכר במאמר אינו טרנד כדי שכולנו נוכל לעשן ולהיות מסטולים (מה שקורה כבר עכשיו אם מפסיקים לעצום עיניים – העישון בכל מקום, פשוט בצורה לא חוקית ובאכיפה לא יעילה); הוא "טרנד" כדי לעזור לחולים ולמסכנים שצריכים את הקנאביס הרפואי הזה. ה"קליפות" של זה הן שתאושר מכירה מוסדרת ונכונה של סמים, במקום המערכת התת-מחתרתית של היום, ואנשים ימשיכו לעשן כמו שהם עושים היום.

אני לא מעשן וכך גם רבים מהמצביעים לזהות. נמשכנו לאש – המצע המפורט והמבטיח והתוכנית המעולה, ולא לעשן של הלגליזציה. פייגלין מדבר ברהיטות ויוצר מוטיבציה, ואלה תכונות של "מנהיג", בדיוק כמו שכל פוליטיקאי שואף להיות – לתרום לעם, בצורה הכי רהוטה, נכונה ומכבדת שאפשר.

ה"הטוויסט המגניב" כפי שנרשם הוא המצע המפורט והמעניין. ואני ממליץ להיכנס לאתר, וללחוץ על ההפניה לנושא שמעניין אתכם, ולראות מה דעתה של המפלגה. תשמחו לראות שזה לא פשוט טוויסט, אלא תוכנית לשיפור. הנשק הפוליטי היחיד שנשלף בבחירות האלה הוא לא זהות, אלא מסע ההכפשות, השקרים והגועל: "זה גנב", "זה הולך לפסיכולוג"... נו באמת, תדעו לאן לכוון את האש.

ועכשיו למה שבאמת הפריע לי: "מה שבטוח שגם אז (במערכת הבחירות הבאה) תלך אחריו קבוצה מסוימת של חסידים". נעים להכיר, אני לא חסיד. הדעות שלי מוצקות ובחרתי לתת את הקול שלי למפלגה שהאמנתי שיכולה לעשות שינוי לטובה לפי האג'נדות שלי. נחמד לעשות דה-לגיטימציה למפלגה הזו רק כי כולם כבר עשו את זה, אבל בחייאת, אל תזלזלו במצביעים. זה בדיוק מה שעשה את המערכת בחירות הזו למגעילה כל כך.

 

כתבות אחרונות

Prev Next
אור חדש בציון

  יסודות הציונות: תכירו את...

לייקר כל יממה

  הטור של סיון רהב...

הפרסום בעולם קטן עובד

לפרסום באתר או בשבועון

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

דניאל 055-920-5666

מקום בעולם - מגזין הנוער מבית עולם קטן

לאתר מקום בעולם

שירות לקוחות מגזין - ok@okm.co.il 077-6621680

הירשמו לניוזלייטר

וקבלו את גיליון "עולם קטן" במייל הרבה לפני כולם