ברכות שנותנים לרווק המבוגר Featured

1858526 790

אנונימי

אני רווק מבוגר, אבל מבוגר באמת. לא אגיד מה הגיל. כן, כן, מאלו שאומרים עליהם את כל הדברים. שהוא בררן. שחי לפי סרטים הוליוודיים. שתקוע באזור הנוחות שלו. שחושב שזוגיות זה פרפרים בבטן. שעודף האפשרויות של תרבות המערב בלבל אותו. זה שמבקש תמונה. זה ששקוע בפחדים שלו. זה ששקוע בעצמו ולא בשל להתחתן. ולא מוכן לקפוץ למים. שלא יודע להחליט. וזה שלא מוכן לתת צ'אנס. וזה שלא רוצה להתחתן, כלומר רוצה אבל לא באמת רוצה, כלומר באמת רוצה אבל לא באמת באמת ממש. שלא מבין שהחיים זה עבודה וילדים. שלא מוכן להתחייב. זה שלא מוכן להשקיע, כלומר משקיע אבל לא באמת (כמו למעלה). שלא סגור על עצמו. ובכלל צריך טיפול עומק. ולא הולך לאימון, כלומר הולך לאימון אבל לא למאמן שאמרתי לו. וגם אני התחתנתי דרך השכל ולא היה לי רגש. וגם בעבודה הוא ככה חצי חצי. לך תבין מה יש לו בראש. ורק תראה אותו ותבין.
ובכן, אני רווק מבוגר, ואספתי לכם מעט מצרור ברכות שאני מקבל מדי שבוע מכל מיני אנשים. וכשאתם חושבים עליי ככה, אני באמת מתחיל להתנהג ככה. ועכשיו, שדכנים, מאמנים, מטפלים, מלווים, מציעים ואפילו חברים וכדומה, זה לא מגיע לי. ממש לא. אני אדם טוב.
ואני שואל: מי מי יכבד אותי ויבטיח שלא אכנע בסוף? מי ירפא את ליבי?
בינתיים, אח רווק אהוב ומתוק שלי, יהלום שכמוך, דבר ראשון אל תאמין להם. הם לא מספיק מכבדים אותך, לא מספיק מאמינים בך. לפני שאתה עונה לטלפון דבר ראשון קח נשימה. אל תיקח ללב. הם חושבים שהם יודעים עליך דברים, אבל הם לא באמת מכירים אותך. אתה באמת טוב, זהב.

 

כתבות אחרונות

Prev Next
הגיע הזמן לימין אמיתי

  מאמר מאת עמיעד כהן

כאן ביתי

  תושבת לוד: עדין מתפרעים...

הפרסום בעולם קטן עובד

לפרסום באתר או בשבועון

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

דניאל 055-920-5666

מקום בעולם - מגזין הנוער מבית עולם קטן

לאתר מקום בעולם

שירות לקוחות מגזין - ok@okm.co.il 077-6621680

הירשמו לניוזלייטר

וקבלו את גיליון "עולם קטן" במייל הרבה לפני כולם