"ולא חסרונם" Featured

1858526 790

יהודה, רמת גן

מילא אנחנו, שבאמת רוצים לעבוד על המידות ולהיות טובים יותר, לאהוב את כולם מכל מחנה, מכל מפלגה, בלי חילוקים. מילא אנחנו, מה לעשות יש בנו גם יצר הרע, והוא אוהב קצת ריכולים, השמצות לשון הרע, ואנחנו לצערנו נכנעים לזה.
אבל אתם, אחים אהובים שיושבים בערוצי התקשורת הסרוגים, למה אתם עושים לנו את זה, למה אתם מכשילים? מה אתם אומרים לעצמכם כשאתם מעלים את הכתבה לאוויר? יהיה לכם רייטינג כי ואללה, הוצאתם כתבה שלילית חבל על הזמן, אבל איפה המצפון שלכם אחרי שזיהמתם לכולנו את האוויר? סיפרתם לנו במשפטים נוטפי רעל איך הוא תקף אותו והוא שונא אותו, והכרחתם אותנו, ה'סרוגים', להתלכלך, ליפול בניסיון של שנאת חינם.
עכשיו תגידו, "מה אתה רוצה, ככה זה תקשורת, אם לא נכתוב שלילי לא יהיה פרסום, לא תיכנסו לכתבה". ואני שואל: מה אתם מחפשים, לעשות טוב ל'מגזר' או להרוויח רייטינג, והמטרה מכשירה את כל האמצעים?
אם אתם מחפשים טוב בתקשורת (ויש דבר כזה), תעשו חשבון נפש עם עצמכם למה בחשתם במה שלא היה צורך לבחוש הוצאתם ב'פרסום ראשון' מידע 'בלעדי' שביקשו שלא להפיץ. תחשבו איך אפשר לקחת את כוח הפרסום למקום טוב יותר שיעשה את כולנו אנשים טובים יותר, גם אם זה יגרוף פחות רייטינג.
ואם אתם רוצים לעשות כסף, אני שואל: מה 'סרוג' בכם יותר מאתרי תקשורת שמאלניים? רק בבקשה תזהירו אותנו מראש, אל תיתנו לנו ליפול באינטרנט.

 

כתבות אחרונות

Prev Next
הגיע הזמן לימין אמיתי

  מאמר מאת עמיעד כהן

כאן ביתי

  תושבת לוד: עדין מתפרעים...

הפרסום בעולם קטן עובד

לפרסום באתר או בשבועון

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

דניאל 055-920-5666

מקום בעולם - מגזין הנוער מבית עולם קטן

לאתר מקום בעולם

שירות לקוחות מגזין - ok@okm.co.il 077-6621680

הירשמו לניוזלייטר

וקבלו את גיליון "עולם קטן" במייל הרבה לפני כולם